Strefa rodzica

Informacje dla rodziców

Informacje dla kandydatów do publicznych szkół ponadpodstawowych w postępowaniu rekrutacyjnym
rekrutacja do szkół średnich

Zapraszamy do naszej szkoły

ulotka

DZIEŃ OTWARTY

List dotyczący przeciwdziałaniu dopalaczom

List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji
dotyczący przeciwdziałaniu dopalaczom
i bezpieczeństwu uczniów podczas ferii zimowych

Jednocześnie zachęcam do zapoznania się z informacji na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych, które zostały zamieszczone na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej, w tym do zwrócenia uwagi na bazę wypoczynku www.wypoczynek.men.gov.pl.

Zobacz  list

Dziecko w krainie smartfonów

Rodziców i nauczycieli zapraszamy do zapoznania się z Raportem opublikowanym przez Kuratorium Oświaty  pt.: "Dziecko w krainie smartfonów" w formacie PDF do otwarcia tutaj:

Uważny rodzic

Według danych Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej (NASK) aż 23,1% nastolatków przyznaje, że zdarzyło im się spotkać z osobą dorosłą poznaną w internecie, a tylko 39% z nich poinformowało o tym rodziców; 29% nie powiedziało o tym nikomu. Z różnych źródeł wiadomo, że rośnie liczba ujawnianych przypadków uwodzenia dzieci online.

Czytaj więcej o: Uważny rodzic