przy Szkole Podstawowej nr 4

Wszelkie problemy i pytania, w których może pomóc Rada Rodziców
prosimy kierować na adres e-mail: sp4.myslowice.radarodzicow@gmail.com

Misja Rady Rodziców

Pomagać, wspierać i wyróżniać najlepszych

– to motto i główny cel działalności
Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wojciecha Korfantego w Mysłowicach, która stanowi samorządną reprezentację rodziców i prawnych opiekunów uczniów. RADA RODZICÓW przy szkole została powołana, aby reprezentować interesy naszych dzieci. Jako rodzice wspieramy działania dyrekcji, nauczycieli i pedagogów, pragniemy, by szkoła była dla naszych dzieci miejscem bezpiecznym, przytulnym i pomocnym.

Chcemy, aby oprócz zdobytej wiedzy i umiejętności, szkolne wspomnienia naszych dzieci były pogodne, pełne radości i przyjaźni. Chcemy, by szkoła nie kojarzyła się tylko z nauką i sprawdzianami, lecz również pozwalała realizować dziecięce marzenia, dostarczała radości, zabawy i umożliwiała aktywne spędzenia czasu.

TROSKLIWY RODZICU!

Jeśli masz ciekawy pomysł na usprawnienie działań lub dodanie kolorytu szkolnemu życiu, jeśli uważasz, że w życiu naszej szkoły potrzebne są zmiany, słyszałeś o ciekawej i ważnej Twoim zdaniem akcji, jeśli znasz ciekawe, bezpieczne miejsca na wycieczki, zielone szkoły, wyjazdy edukacyjne, kulturalno-oświatowe – napisz do nas i wesprzyj swoimi pomysłami.