Bon Edukacyjny do Uczelni dla kandydatów spośród pracowników Oświaty – „Bonifikaty dla Oświaty”:

3 lipca 2020

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu – Wydział Nauk Społecznych w Jaworznie, ul. Inwalidów Wojennych 2 – przygotowała specjalną ofertę Bonu Edukacyjnego do Uczelni dla kandydatów spośród pracowników Oświaty – „Bonifikaty dla Oświaty”:

Osoba będąca pracownikiem Oświaty, ubiegająca się o przyjęcie po raz pierwszy na studia wyższe w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Jaworznie, która złoży komplet dokumentów rekrutacyjnych w terminie pomiędzy 20.06.2020 r. a 30.09.2020 r. wraz z zaświadczeniem od pracodawcy o zatrudnieniu w placówce oświatowej, jako nauczyciel lub wychowawca oraz z podpisanym bonem edukacyjnym, jest uprawniona do uzyskania 1000 zł zniżki w opłatach za studia.
Bonifikata dotyczy kierunku studiów Psychologia II stopnia (stacjonarnych i niestacjonarnych).
Zapraszamy do zapoznania się z ciekawymi i atrakcyjnymi ofertami oraz oczywiście do skorzystania z nich!!!